Setkání po letech

posted on 11 Aug 2014 09:37 by gutturalvalley818


Známe to všichni, trocha alkoholu a jsou stím jen nepříjemnosti. Tato příhoda se mě stala,po našem 15-ti letém setkání spolužáků,od ukončení základní školy. Jedna spolužačka se mě dost zamlouvala už ve škole. No a dneska po letech,vypitém alkoholu..Prostě jsme skončily venku před hotelem v parku na lavičce. Vůbec se nebránila tomu,že jsem ji rukou zajel do výstřihu trika. Naopak zajela mě do rozkroku a mačkala můj chobotek. Co jsem mohl dělat,svlékl jsem ji tričko,nacvičeným hmatem osvobodil dvě prsíčka z těsné podprdy,aniž bych ji musel rozepínat. Prsa jsou sice trochu povadlá,než jsem si pamatoval. Sex seznamka, která každého potěší.

Nezáleží na tom, jestli vás baví mazlivý sex, nebo drsnější rychlovky. Nalezení partnera nikdy nebylo rychlejší. Vše je velice jednoduché, od registrace do seznamky po vyplnění informací, prohlížení profilů ostatních a posílání zpráv. Proto je seznamka tak oblíbena mezi mnoha uživateli - netřeba přemýšlet o složitém ovládání, seznamka vám dovolí soustředit se na vybírání toho nejlepšího protejšku a okamžitě se začít bavit bez dlouhého zdržování a přemýšlení... jistě vás naše seznamka také potěší! Prihlašte se zadarmo hned teď, dobrodružství čeká!

Chceš se seznámit s dívkou podle vašich představ? Naše sexy seznamka vám zajistí úspěch. Tato sex seznamka obsahuje seznam s aktuálnímy profily, ze kterých si vyberou i ti velmi atraktivní a vybíraví. S pomocí jednoduchého vyhledávání vám erotická seznamka dává možnost procházet mezi profily všech členů a podle vlastních kritérií tak pomocí vyhledávacích kritérií najít sexy známost. Je to jen na vás, jestli vám erotická seznamka pomůže k erotickému potěšení s párem, brunetou nebo snad dokonce zralou milf... fantazii se hranice nekladou a nikdo vás nemůže omezovat, co se chutí týče - a tak to má být. Je to nejlepší sexy seznamka, která vás bude opravdu bavit: nespoléhejte na osud, scénář dalších dní a nocí je ve vašich rukou. Tato Erotická seznamka vám zaručeně nalezne kontakt, jaký chete. Toužíte po divokém sexuálním dobrodružství bez limitů? Láká vás šukání s párem, gay sex nebo BDSM? Sexy seznamka nabízí spoustu možností poznat lidi se stejnými zájmy a oblíbenými technikami. Je to velmi jednoduchá seznamka- stačí se přihlásit a začít kontaktovat své vyvolené členy... budete lovec a rozhodneš se psát individuální vzkazy, nebo budeš čekat na zprávy, které vám zašlou další? Je na vás, k jakému postupu vás naše erotická seznamka inspiruje a jakým způsobem naleznete svého vyvoleného partnera.

Na schůzku s vámi může vyrazit jak žena, tak swingers, páry, lesbičky, gayové, bisexuálové, jednoduše človek každého pohlaví a zájmu, jaké vás zajímá. At už pro vás platí jedno či druhé, na naší seznamce určitě najdete toho pravého či tu pravou pro svou vysněnou sexuální aférku. Když budete mít štěstí a objevíte někoho, kdo se vám líbí, jak zjistíte, že uspokojí vaše představy. Pokud si myslíte, že život je moc krátký na to, aby jste ho strávili jen s jedním sexuálním partnerem, jste na správném míste - naše sex seznamka je tu pro vás a sex na vás čeká. Zaregistrujte se a nechte se unášet na vlnách vášne. Ale 15let a tři děti,není se co divit.Přisál jsem se na ně a přitom jsem se dobejval do rozkroku mé touhy. Trochu se nadzvedla svlékla si kalhotky a šup s nima do kabelky. Šmátral jsem prstem ve štěrbince a cítil na prstech jak vlhne.Milena mě zatím rozzepla poklopec a vysvobodila mého chobota z kalhot.Tvrdne jí pod jemnou ručkou.Milena se zvedá a sedá si na mne,nohy spouští za mnou za lavičku.Nadzvedávám ji rukama,drže jí pod zadečkem a pohupuju ji v taktu jejich přírazů a zdechů.Po jejím vyvrcholení ji zvedám,ona se opírá o lavičku a já do ní vstupuji zezadu.Tentokrát jsem dříve já,tak ji to vynahrazuji prsty a celkem ji úspěšně dovedu k vyvrcholení.Po sklidnění a vydejchání se oblékáme a upravujeme.Na sál v hotelu kde pokračuje naše setkání jdeme každý zvlášť.Chvilku sedím a pozoruji cvrkot.Občas někdo odejde,aby se po někdy 1/2,nebo jindy po celé hodině - vrátil a dělá,jako že nic.Koukám ,někteří mají ještě špinavá kolena a některá děvčata trávu ve vlasech,či mokrý flek zezadu na šatech ,nebo sukni.Nu což je to přeci lidské,nebo jste jiní?

Comment

Comment:

Tweet