Pozvánka na hotel

posted on 12 Aug 2014 10:11 by gutturalvalley818


Jsme mladý pár,který zkouší rád nové věci. Proto jsme si podali inzerát,že hledáme bi kluka,muže,který by nás fotil při milování a popřípadě se přidal. Jaké bylo naše překvapení,když se nám ozval jeden padesátník,že nás rád pozve k sobě na hotel,kde je k dispozici sauna a bazén. Rád nás při našem milování nafotí a klidně se i přidá,protože je bi a láká ho sex s mladým párem.

Domluvili jsme se na víkend. V sobotu ráno jsme si zabalili věci a vyrazili autem do 40km vzdáleného města od našeho bydliště. Dojeli jsme k hotelu bez problémů,zaparkovali na parkovišti hotelu a vydali se na recepci,kde už na nás čekal sám pan majitel. Seznámili jsme se,domluvili se na společnou saunu v 15hodin a dostali klíče od pokoje. Vzali jsme věci a vyrazili ke svému pokoji,který se nacházel ve druhém patře.Otevřeli jsme dveře a vešli dovnitř. Pokoj byl velice pěkně zařízený,slunný s nádhernou velkou postelí a zrcadly nad ní.

Začli jsme vybalovat. Martinka se ohnula ke kufru,když se jí náhle vykasala sukýnka a na mě vykoukla její nádherná prdelinka se zařízlými kalhotkami-bílá krajková tanga. Při tomto pohledu se mi začal v kraťasech bouřit můj utěšitel. Pomalu jsem k Martince přistoupil zezadu tak,aby cítila mé vzrušení. Jemně jsem jí začal masírovat kůzlátka přes tílečko a podprsenku. Rukou zajíždím pod tílko a jemně vytahuji jedno ňadro se sevření krajkové podprsenky.Prstíkem objíždím bradavku a masíruji rukou celé ňadro. Martinka si pomalu sundavá tílko i sukýnku a už přede mnou stojí jen ve spodním prádélku. Velice nádherný pohled ve slunečním svitu. To už mi jsou kraťásky velice těsné. Martinka si klekla k mým nohám a už mi pomalu rozepíná kraťasy a společně s boxerkama je stahuje ke kotníkům. Vyskočí z nich můj oholený tvrdý kolík. Bere ho do ruky a jemně ho masíruje a jazýčkem krouží kolem žaludu,občas polaská šourek a koule. Náhle mizí v její pusince až po kořen. Chvíli ho má jen tak v pusince a pak ho začne krásně kouřit a přitom prstíkem mi masíruje análek.

Po chvilce jí beru do náručí a odnáším na postýlku. Pomalu Martince rozepínám podprsenku a přisávám se k jednomu prsu a pak k druhému. Jazykem kroužím kolem bradavek,jemně do nich koušu a rukou masíruji celé prsíčka. Jazykem poté sjíždím přes pupíček,který párkrát obkroužím,dolů k velice nádherné oholené vlhké štěrbince,která je stále uvězněná v tangách. Jazýčkem přejíždím přes zařízlá tanga a prstíkem zajíždím do análku. Martince se to moc líbí. Stahuji jí úplně promočená tanga a už jazýčkem objízdím poštěváček,který je nádherně naběhlý. Roztahuji vlhké pysky a jazýček projíždí až k ústí Martinky kundičky,která se leskne ve slunečném svitu. Prstíkem zajíždím do jeskyňky,pak přidávám ještě jeden a to už jí pěkně píchám prsty a koukám jak se vzrušením kroutí a vzdychá. Klekám si mezi její nožky,beru ptáka do ruky a jemně s ním kroužím po poštěváčku,nastavuji ho k ústí do jeskyňky a začínám s ním zajíždět dovnitř. Cítím teplo a vlhko a už jsem v ní až po kořen. Chvilku jsem v ní jen tak  a pak hezky začínám přirážet. Kundička jí pěkně čvachtá. Martinka se přetáčí na kolena a chce to pěkně zezadu se střídáním obou dírek. Chytám jí za boky a to už můj kolík mizí v nadržené kundičce. Parkrát jí protáhnu a pak přichází na řadu análek. Martinka vyndavá z kabelky lubrikační gel a podává mi ho. Namažu si ptáka a jemně kápnu i na análek a prstíkem ho zevnitř promažu. Držím ptáka v ruce a blížím se k jejímu zadečku,který si sama oběma rukama roztahuje. Lehce tlačím mého utěšitele do její prdelky. Nejdřív to jde ztuha,ale najednou jsem v ní až po koule. Čekám a náhle Martinka sama začíná na mého kolíka sama přirážet,a tak jí beru za boky a přirážím. Martinka heká  a kroutí se vzrušením,křičí ať jí pořádně opíchám a zničím. Náhle ztuhne a začne se celá třást a křičet vzrušením. Vytahuji svého ptáka z její prdelky a už stříká má horká štávička na její záda. Oba ležíme vysílením na posteli a už se těšíme na další milování v hotýlku.

Zvedáme se,musíme se obléci,protože sprchy jsou společné na chodbě. Martinka si bere jen tílečko a sukýnku a já jen kratasy. Beru z tašky osušky a odcházíme do sprch. Hned za dveřma potkáváme opět pana majitele,bavíme se a je vidět,že nemůže spustit oči z Martinky prsou,které se derou přes tílečko ven. Opět nás zve v 15 hodin do sauny a odchází. Směřujeme ke sprchám,ze kterých vyjíždí mladá pokojská(štíhlá brunetka s pevnýma prsama). Usmíváme se na ni. Martince padá osuška,tak se pro ní ohýbá a vystrkuje nahou prdelku směrem k té pokojské,která v tu chvíli nemůže odtrhnout oči od jejího rozkroku. Je vidět,jak se červená,když se na ní Martinka otáčí.

Pokojská raději odchází a my konečně vcházíme do velice pěkně zařízené koupelny,kde jsou 3 sprchové kouty,umyvadla s velkými zrcadly a za rohem i záchody.

Začínáme se vzájemně svlékat, pitom se i trochu mazlíme. Sahám po mé osušce a vytahuji z ní dáreček pro Martinku. Velký růžový penis s přísavkou. Hned se po něm vrhá a už s ním stojí pod tekoucí sprchou a mazlí se s ním. Připevňuje ho k podlaze a pomalu na něj dosedá svojí vyholenou nádherně rozevřenou kundičkou. Úplně na něj dosedá a chvíli jen tak sedí a hladí si kůzlátka,na které dopadá voda ze sprchy. Koukám na ní a pták mi pěkně tvrdne. Držím ho v ruce a začínám si ho honit. Martinka už rozjela své číslo na umělákovi a ukazuje ať jdu k ní. Přistupuji,bere mi ho do ruky,pohoní,mačká mi koule a to už kolík mizí v její pusince až po kořen. Olizuje mi žalud,prstem hladí análek. Jsme zabráni do mazlení,takže ani neslyšíme,že se otevírají dveře a do koupelny vstupuje pokojská. Kouká na nás,stojí opřená o zeď a ruka jí zajíždí po stehně mezi její nohy a druhá drtí její dudy v podprsence,má rozeplé šaty,které po chvíli končí na zemi,následuje podprsenka.

Martinka pouští můj kolík z pusinky a v tu chvíli vidí,že máme společnost. Kývne na mě a já se otáčím. Vidím tmavovlasou pokojskou s vyholenou štěrbinkou a trojkama ňadrama,jak stojí opřená o zeď a rukou si drtí kundičku. Jdu pomalu k ní,abych jí nepolekal a jazykem polaskám bradavku. Otevírá oči a kouká co se děje. Beru jí za ruku a pokládá jí na mého naběhlého ptáka. Pousměje se,koukne na Martinku a ta na ní mrkne. Pokojská si kleká na zem a už mi honí a jazykem krouží po žaludu. Rukou mi mačká koule a už mi ho bere do pusinky. Martinka nás pozoruje a rozjíždí další číslo s umělákem-připevňuje si ho na zeď a zezadu se Obracím jí,roztahuji jí nohy a napichuji Martinku zezadu,nejdřív kundička a pak i análek. Když beru Martinku do zadečku,pokojská ke mně přistupuje zezadu a prstem mi zajíždí do análku a a druhou rukou mě chytá za koule. Šukám Martinku,pkojská vytahuje prst z mého análu a strká mi do něj uměláka a začíná mě s ním píchat. Najednou Martinka ztuhne a začne se chvět vzrušením. Z kundičky teče její šťávička proudem.

Vytahuji ptáka z jejího zadečku,chytám pokojskou,ohýbám jí o umyvadlo a zezadu do ní zajíždím mým stále tvrdým kolíkem. Martinka se zvedá a jde zezadu ke mně a začíná mi laskat zadeček jazýčkem a najednou vyjekne. Zezadu do ní totiž zajel svým ptákem majitel hotelu,který zatím nenápadně přišel druhým vchodem přes záchody a viděl nás. Svlékl se do naha a počkal jsi na příležitost. Já beru pokojskou zezadu,mě píchá do análu Martinka umělákem a jí zezadu šuká do kundičky hoteliér. Po chvilce vytahuji ptáka z pokojské,opírám se o umyvadlo a uměláka v mém análku nahrazuje kolík hoteliéra. Nádherně do mě zajíždí. Holky na nás koukají a začínají se hladit,líbat. Pokojská si vylézá na záchod,roztahuje nohy a začíná močit. Martinka na ní kouká a hladí jí po kůzlátkách a druhou rukou si drtí poštěváček. Pokojská bere Martinku za ruku a jdou spolu do spršky.

Hoteliér zatím vytahuje svého ptáka a začíná mi stříkat sperma na záda. Opírá se o záchod a já k němu zezadu přistupuji. Jazykem polaskám jeho análek a svým kolíkem pomalu zajíždím do prdelky. Nádherný pohled,jak se můj pták do něho noří. Holky zatím ve sprše leží v 69 a prstí si kundičky a jazykem si laskají knoflíčky lásky. To už i já stříkám hoteliérovi své sperma do zadečku. Odcházíme za holkama do sprchy. Každá si bere jednoho ptáka a pořádně je umývají.

Osušíme se a domlouváme se,že si to určitě zopakujeme. Hoteliér s pokojskou odchází a my jsme ještě pod sprchou. Koupelnou je cítit vůni spermatu a šťáviček,které vytékaly holkám z kundiček. Vylézáme,osušíme se a vracíme se na pokoj. Oblékáme si čisté oblečení. Martinka si bere lehké šaty a nebere si spodní prádelko. Já si beru kraťasy,tílko a taky si neberu spodní prádelko. Jdeme se projít po městě.

Jdeme parkem,který nás dovádí kousek za město. Je tady nádherné zákoutí. Za altánkem objevujeme krásnou paseku,kterou rozděluje malebný potok s průzračnou vodou. Koukáme a najednou zahlídneme,že na kousek od nás leží dva mladí kluci. Oba jsou nazí. Vidíme jim přímo mezi nohy. Oba jsou vyholení.Oba mají nádherné kolíky. Je vidět na Martince,že jí ten pohled velice vzrušuje. Beru jí za ruku a tisknu jí do mého rozkroku,aby poznala že mě to taky velice vzrušilo. Roztahuje si šaty a druhou rukou si hladí kundičku. Zatím jeden kluk se zvedá,rozhlíží se a najednou bere ptáka toho druhého do ruky a pomalu mu ho začíná honit. Po chvilce mu ho začíná kouřit. To už nevydržím i já a už jsem úplně nahý. Rozepínám Martince úplně šaty a už jí projíždím jazykem mezi pysky a hraji si s poštěváčkem. Martinka má zavřené oči a vzdychá. Stoupám si a jen tak kouknu,co se děje na pasece. Jeden bere toho druhého do zadku. Krásně do něj zajíždí. Martinka taky už kouká a najednou se rozebíhá k těm dvěma. Ty jsou nejdřív překvapeni,ale nakonec si oba stoupají. Martinka pokleká a už je bere za ocasy a na střídačku je oba laská jazykem. To už k nim docházím i já. Pták mi stojí. Jeden z těch kluků se mi na něj hned vrhá a už ho má plnou pusu. Krásně mi ho kouří. Ten druhý už bere Martinku zezadu do kundičky. Ta vzdychá a křičí,ať jí pořádně vymrdá. Klekám si vedle ní a už mi ho ten druhý zasouvá do análu a pořádně mi ho projíždí. Líbáme se s Martinkou. Erotická seznamka, co vás potěší.

Svoje přání můžete proměnit ve skutečnost teď. Staň se součástí obrovské komunity a najdete partnerana sex. Domníváte se, že se nepodaří, abyste si na internetu našli atraktivní partnery pro drsný sex nebo mazlivý sex, ale láká vás to? V našich online diskuzích se můžete cítit bezpečne, vše je totiž diskrétní a důvěrné. Každý si zaslouží erotické partnery, kteří mu poskytnou sex a to, co ho vzrušuje. Se sexy seznamkou je snadné takovou osobu najít. Zdarma se zkuste zapojit do našich chatů, a jakmile budete chtít svůj milostný objev kontaktovat a domluvit si s ním intimní schůzku, staňte se členem a napište mu. dále nečekejte, free sex se sexy partnery je zde. Vyzkoušejte to sami a presvědčete se o tom, že to doopravdy funguje.

Toužíte po setkání s dívkou vašich snů? Sex seznamka vám zaručí úspěch. Sex seznamka obsahuje seznam s aktuálnímy profily, ze kterých si vyberou i ti velmi nároční a vybíraví. Prostřednictvím jednoduchého vyhledávání vám sex seznamka nabízí možnost procházet mezi profily všech členů a vlastních požadavků i pomocí vyhledávacích kritérií najít atraktviní známost. Záleží jen na vás, jestli vám sex seznamka dopomůže k sexuálnímu dobrodružství s párem, blondýnou nebo snad dokonce nadrženou milf... představám se meze nekladou a nikdo vás nemůže omezit, co se fantazií týče - a to je dobře. Je to nejlepší erotická seznamka, která vás bude opravdu bavit: nevěřte na osud, plán nadcházejících dní a nocí je ve vaší režii. Naše sex seznamka vám spolehlivě dá kontakt, jaký chete. Toužíte po divokém sexy dobrodružství bez limitů? Láká vás sex s páry, gay sex nebo lesbi show? Intimní seznamka dává spoustu možností poznat kamarády se stejnými zájmy a oblíbenými praktikami. Je to velmi jednoduchá seznamka- stačí se přihlásit a začít oslovovat své vyvolené členy... budete lovit a rozhodnete se psát individuální zprávy, nebo budete čekat na vzkazy, které vám zašlou jiní? Je na vás, k jaké taktice vás naše erotická seznamka inspiruje a jakým způsobem najdete svého vyvoleného partnera.

Můžete ho třeba vyzvat k chatu s webkamerou, pořádne si ho prozkoumat nebo si posílat sexy videa a eroticky chatovat o tom, co si navzájem budete dělat později na rande naživo. Nezávazně se zaregistrujte na seznamce a zajisté v naší rozsáhlé databázi narazíte na svůj vysněný protějšek. Připojte se k chatům, uveřejnujte sexy inzeráty, zůčastněte se erotické párty, prezentujte se jako milf, organizujte orgie, používejte chat s webkamerou a používejte naše flirtovací služby - to vše s naším členstvím. Jistě u nás najdete partnera pro divoký sex kdekoliv bydlíte. Jste připraven uskutečnit všechny svoje nejtajnejší sny a fantazie. Po chvilce ulehám na zem,Martinka zadečkem dosedá na můj kolík. Kundička je volná a to už do ní zasouvá ptáka ten,co mě před chvilkou šukal do zadku. Ten druhý pokleká nad mým obličejem a já si beru do pusinky jeho ptáka,který ještě voní Martinky kundičkou. Pěkně Martinku šukáme a až jí plníme obě dírky naší horkou štávičkou. Třetí se jí vystříkává na obličej a kůzlátka. Odpočíváme a pak se jdeme opláchnout k potoku. Vyměníme si tel.čísla s těmi kluky a pomalu se oblékáme a odcházíme zpět na hotel. Těšíme se do sauny a pak do bazénu.

Dorážíme na hotel,u recepční se dozvídáme kudy se dostaneme do sauny. Ukazuje nám cestu a říká kde najdeme osušky. Docházíme do šatny,kde jsme sami. Svlékáme se. Při pohledu na vyšpulený Martinky zadeček už mi opět tvrdne kolík a mám co dělat,aby mi nevyklouzl z osušky,kterou si dávám kolem pasu. Vcházíme do sauny a zjišťujeme,že tam nejsme sami. Na horní lavici leží žena. Vypadá tak na 36let,má nádherně vyholenou kundičku a velká prsa. Zdraví nás a pokračuje v saunění. My usedáme kousek od ní. Asi nás chce provokovat,protože lehce roztahuje nohy,aby bylo vidět,že v kundičce má venušiny kuličky. Martinka si ztahuje osušku a usedá tak,že má jednu nohu na horní lavici a druhou na spodní lavici,aby je měla krásně od sebe. To už mi kouká pták z pod osušky,kterou mi Martinka jedním pohybem stahuje. Ukazuje ať jdu k ní a začíná mi ho hladit jednou rukou a druhou rukou si hladí kundičku. Přitom kouká na tu ženu,která už sedí a pomalu si vytahuje kuličky z jeskyňky,až to pěkně mlaská. Zvedá se a přisedá k Martince. Pohladí jí přes prsa a začínají se líbat a proplétat si jazyky. Já se přemisťuji ženě mezi nohy a jazykem se vrhám na jejího pošťěváka a prstama projíždím štěrbinku a zadeček. Martinka víc roztahuje nohy a to už má hlavu ženy mezi nohama a ta í jazýčkem projíždí mezi pysky a občas obkrouží poštěváček. Bere své venušiny kuličky a pomalu je Martince zasouvá do zadečku,až tam má všechny. Otáčím ženu na kolena a pomalu do ní zezadu zasouvám svého ptáka až po koule a začínám jí tvrdě šukat. Je pěkně vlhká. Ona zatím líže Martince kundičku a pomalu tahá kuličky ze zadečku. Vytahuji svého ptáka z její kundičky a zajíždím s ním do jejího zadečku,který je nádherně úzký. Martinka vzdychá,má ve své kundičce tři ženiny prsty,která jí s nimi šuká. Vyjíždím z jejího zadečku a sedám si na lavici. Martinka přistupuje,roztahuje nožky a pomalu dosedá na mého pulzujícího kolíka. Dosedne a chvíli je v klidu. Ale jen chvíli,protože pak rozjíždí takové rodeo,že mám strach aby to ta lavice vydržela.

 Žena si zatím šuká kundičku prstama a do zadečku si zasouvá venušiny kuličky. Já zatím šukám Martince zadeček a ona si sama honí kundičku prstíkama. Náhle se Martinka začne třást a já cítím jak mi její prdelinka drtí mého ptáka,který do ní náhle začne chrlit mojí teplou šťávičku,která jí po vytažení mého kolíku ztéká po stehnech. Žena k ní přistupuje a tu mojí šťávičku jí začne z těch stehen jazykem slízávat. Odpočíváme.

Ještě jsme chvíli v sauně a pak nazí přebíháme do bazénu,kde je pan majitel a další dva chlapi a s nima tam je naše známá pokojská. Má plnou pusu jednoho ptáka. Zatím majitel kouří ptáka toho třetího chlapa. Martinka se opírá o zeď a už si hladí poštěváček Za mnou stojí žena ze sauny a zezadu mi honí ptáka a kouká na to,co se děje u bazénu. Majitel vyndavá ptáka z pusy a ukazuje nám,ať jdeme k nim.Přicházíme a Martinka se vrhá na jednoho chlapa,který má pěkně velkého ptáka. Strašně mě ten pohled na ně vzrušuje a to už mi ptáka kouří majitel a jeho kouří ta žena,co přišla s námi. Pěkně mi ho kouří a prstem mi zajíždí do análku. Přistupuje ke mně pokojská a kleká si mi kundičkou na obličej a pěkně si jí roztahuje,abych jí mohl pěkně jazykem laskat a lízat. Martinka si zatím nechává projíždět zadeček a kundičku už jí plní ptákem ten,co měl v parádě pokojskou. Tvrdě jí šukají a Martinka řve blahem. Pokojská se vrhá na ženu ze sauny a obě mizí v bazénu,kde se mazlí a prstí si kundičky. Mě má v parádě majitel. Klekám si a on mě pomalu zezadu zasouvá svého kolíka do zadku. Je ve mně až po kořen. Chvíli se nic neděje a pak najednou mě chytne za boky a začíná tvrdě přirážet. Nádhera. Zavírám oči a najednou přede mnou stojí ten chlap co před chvíli projížděl Martince kundičku a nastavuje mi svého ptáka. Beru ho do pusy. Je ještě cítit šťávičkou z Martinky kundičky.Ta si zatím užívá s tím třetím v bazénu,kde jí bere zezadu.   Nádherně jí píchá a Martinka se prohýbá blahem. To už ze mě majitel vytahuje svého ptáka a do zadku se mi pomalu dobývá ten,co jsem ho před tím kouřil. Jde to pomalu a už je ve mně až po kořen. Chvíli čeká a pak už začíná přirážet.

Krásně jsme si užili den a už se těšíme na další.

Comment

Comment:

Tweet