Transkontinentální Swap Ch. 03

posted on 15 Aug 2014 22:11 by gutturalvalley818
Řekl: Jo, "Já taky. Měl jsem trojku taky, i když, jako jste vy, Dirk a Russ odvedl dobrou práci s přípravou mi, co se stalo."

Řekl jsem, "Russ, když jsem poprvé viděl začnete do prdele Sunita, jsem záchvěv žárlivosti mého břicha;. Divný pocit, za předpokladu, že Adam byl penis hluboko uvnitř mě Je to pocit zvláštní, jako bych viděl žárlivý pocit z vzdálenost a řídit jeho intenzitu. jsem si vzpomenout na to myslet jako ovládání hlasitosti na rádiu, a dosáhl jsem se a otočila se objem celou cestu dolů, dokud ten pocit zmizel. "

Řekl Russ, "Máš pocit, že způsob, jakým o Jo a já?"

"Ne, to je jiná. Vím, Jo ... a Dirk. Vím, že to není z vás vyhrát pryč ode mě." Zašklebil jsem se a dodal s úsměvem: "Kromě toho budu držet svého manžela jako rukojmí na východním pobřeží, když vystupuje z řady."

Jo zasmál a řekl: "Jsou dny, kdy by to mohlo být skvělý nápad."

Řekl Russ, "Jen abyste věděli, jsem také cítil, několik bodnutí něco ... jsem neváhal nazvat žárlivost, protože to není tak intenzivní. Možná nepohodlí nebo ... Já vím, je to nejistota, že po" d prdeli ty ostatní lidi, že bych se měří v nějakým způsobem, že byste si své milování dovednosti, techniky a vybavení chybí nějakým významným způsobem. "

Jo a já zároveň mluvil se zhruba stejnou zprávu, "No, můžete zapomenout na vše, co. Vaše zařízení je v pořádku, a oba jsme uctívat své krámy na posvátné sexuální oltář života. Máte více technik a dovedností než zbytek muži v té párty včera večer dali dohromady. Pospěšte si a pojďme jíst, takže se můžeme vrátit k uvedení těchto dovedností, techniky a vybavení pro lepší využití, než sedět nečinnosti. "

Mohl bych říct, Russe skutečně cítil lépe. Vzpomněl jsem si deset tisíckrát moje matka mi řekla, "mužské ego je velmi křehká věc."

Jo udeřil hřebík na hlavičku trochu těžší, když se lžící některé míchaná vejce na nás. "No, my se vešly do dobře s touto skupinou, aspoň jsem se cítil my;..? Si zejména Julie Klíčovou otázkou je, budeme požádáni, aby se vrátil, jak pravidelní Měli bychom jít a Julie, pokud jste don "Nechci, abychom šli, my nebudou. Mohl bych jít buď cestou, i když to bylo zábavné a tam bylo několik mužů, tam jsem se nedostal do prdele, kdo vypadal zajímavější."

Přemýšlel jsem o tom. Russ a Jo jak se zdálo, bavte se. Přílohy, které byly provedeny byly čistě přátelský. Nemyslím si, že je někdo ven nikomu ublížit. Sex byl příjemný a zábavný, a já jsem rád byl fawned nad skupinou mužů; Mohl bych říct, Jo taky. Celá strana byla orientována na pohlaví, a nic jiného. Všichni věděli, proč tam byli, a nikdo nos dostal z kloubu cokoliv. "

Řekl jsem: "Myslím, že bys měl jít. Pokud si myslíte, že tak jako já, je to příležitost, když jsi mladý zasít nějaké divoké oves. Jsem rád lidi, a všichni byli přátelští a neohrožující v každém případě. Go s otevřenou myslí. Zkuste spoustu věcí. Naučte se, a přinést to, co se naučíte zpět vyzkoušet na mně. " Zašklebil jsem se.

Jo zvýšila vyhlídky najít něco jako houpačka strany na východním pobřeží poblíž našeho Dillon domova. Russ šel on-line a našel řadu soukromých klubech uvedených. Spekulovali jsme, že krátký seznam otevřených klubů narážel jen na skutečný počet skupin jsou k dispozici na zasvěcených. Udělal jsem si v duchu poznámku, aby mé uši otevřené, když jsem se vrátil domů o příležitostech, jako je houpačka skupiny.

Russ, Jo, a já jsem si poklidnou neděli těžce naložený sexem. Byli jsme v plné síle na oběd, a unavený a bolest večeří. Po večeři, Russ mě odvezli do SFO, a já jsem chytil červených očí Bostonu. Vzal jsem Ambien a zonked rovnou pro celou cestu. Šel jsem rovnou do práce na univerzitě po mém brzký příchod.

Comment

Comment:

Tweet