Trojka v kadeřnictví

posted on 15 Aug 2014 09:18 by gutturalvalley818


Jmenuji se Lukáš a jsem naprosto normální kluk , který měl v životě na holky celkem smůlu. Je mi dneska 34 let a moje smůla mě provázela díky tomu, že mě příroda obdařila více než ostatní. Moje přirození dosahuje délky téměř 25 cm a v průměru má 7 cm. Sice pořád čtu dokola, jak ženy touží po takovém „nástroji“ , ale řeknu vám, že v životě to takové není.

Svoji první lásku jsem si našel , když mi bylo patnáct a nezapomenu na šok, když jsem se s přítelkyní mazlili a já ho jsem prvně vyndal . Jako já nikdy neměla předtím jinou zkušenost a tohle na ní zapůsobilo, ale spíš odstrašujícím dojmem. Chceš sexuální dobrodružství? Seznam se ještě dnes.

Svoje touhy můžete proměnit ve skutečnost teď. Staňte se součástí velké komunity a najdete partnera, po jakém toužíte. Myslíte si, že nemáte na to, abyste si na na seznamce našli sexy protejšky pro drsnější sex nebo sex, ale láká vás to? V našich online chatech se můžete cítit bezpečne, vše je totiž diskrétní a důvěrné. Každý si zaslouží erotické partnery, kteří mu poskytnou sex a to, co ho vzrušuje. Se sexy seznamkou je jednoduché někoho najít. Zdarma se zkuste zapojit do našich diskuzí, a když budete chtít svůj sexy objev kontaktovat a domluvit si s ním erotickou schůzku, staňte se členem a kontaktujte ho. Už dále nečekejte, free sex se sexy partnery je zde. Vyzkoušejte to sami a zjistíte, že to doopravdy funguje.

Toužíte po seznámení s dívkou z vašich snů? Naše sex seznamka vám zajistí úspěch. Tato sex seznamka obsahuje seznam s aktuálnímy profily, ze kterých si dokážou vybrat i ti velmi atraktivní a vybíraví. S pomocí jednoduchého vyhledávání vám sex seznamka nabízí možnost procházet mezi profily registrovaných členů a vlastních požadavků i pomocí vyhledávacích kritérií najít atraktviní známost. Záleží jen na vás, jestli vám erotická seznamka dopomůže k erotickému dobrodružství s párem, brunetou nebo snad dokonce zralou milf... představám se hranice nekladou a nikdo vás nemůže , co se představ týče - a to je dobře. Je to nejlepší sex seznamka, která vás bude opravdu bavit: nevěřte na osud, plán následujících dní a nocí je ve vaší režii. Naše sexy seznamka vám zaručeně najde kontakt, jaký potřebujete. Toužíte po divokém erotickém dobrodružství bez omezení? Vzrušuje vás sex s párem, gay sex nebo lesbi show? Sex seznamka nabízí spoustu možností poznat kamarády se stejnými zálibami a oblíbenými technikami. Je to velmi jednoduchá seznamka- stačí se zaregistrovat a začít kontaktovat své vyvolené partnery... budete lovec a rozhodneš se psát individuální vzkazy, nebo budete čekat na vzkazy, které vám pošlou další? Je na vás, k jaké taktice vás naše sexy seznamka inspiruje a jakým způsobem najdete svého vyvoleného partnera.

Utište svou extrémní chut na dobrý sex a ukojte své touhy. Všechny vaše informace jsou důvěrné a v bezpečí, takže neváhejte a uvolněte se s dalšími singles online. Myslíte si, že nemáte odvahu na to, abyste si přes internet našli sexy protejšek pro sex na jednu noc, ale ta představa vám nedává spát. Pro nás, jakožto seznamovací stránku, je prioritou najít vám atraktivního partnera k vaší plné spokojenosti, a zprostredkovat vám kontakty dle vašich požadavků. V naší databázi na váš kontakt čekají sexy dívky z celé České republiky. Dlouhou dobu jsme se mazlili, po čase mi ho vzala i do pusinky , ale do mušličky mě nepustila. Rád jsem jí to dělal jazýčkem, ale víc mi nedovolila. Po mém naléhání až po roce dovolila, že to zkusíme. Krásně jsem jí vylízal mušličku až do orgasmu, ale když jsem měl vstoupit do ní, tak to byly doslova muka. No nebudu to prodlužovat, třikrát jsme to zkusili a až na poslední pokus se nám to povedlo. Místo vzdechů to byl spíš křik a stejně jsem se dostal jen na půlku. Pak mi přišel dopis, že mě sice miluje, ale tohle již nechce nikdy zažít a rozešla se se mnou. Byl jsem z toho v šoku, ale co se dá dělat, život šel dál. Měl jsem pár holek přiměřeného věku, ale žádná velká sláva to nebyla. Ale pak se to změnilo a o tom vám chci psát.

Kousek od místa kde bydlím si otevřely dvě holky kadeřnictví a já jsem do něho začal chodit. Byly to holky chvíli po škole, mohlo jim být kolem dvaceti. Protože mám rád účes hodně na kraťoučko, tak jsem tam byl velmi častým návštěvníkem a po čase jsem zjistil, že se jedna jmenuje Katka a druhá Petra. Byly moc hezký, pořád se smály a já jsem se přistihl, že se tam nechodím jen ostříhat, ale hlavně okukovat tyhle dvě krasotinky. Časem jsem se i spřátelili, povídali jsem si, ale nikdy jsem nenašel odvahu to posunout dál.Jednou, bylo léto , jsem se doma vykoupal a neměl jsem co na práci , tak jsem na sebe hodil jen tričko a volné kraťasy, na slipy ani trenky jsem nepomyslil a hned jsem se vypravil za holkama. Bylo už odpoledne , město bylo vylidněné, půlka národa odjela do Chorvatska a zbytek ležel někde u vody. Přišel jsem chvíli pře zavíračkou a holky tam seděly, evidentně znuděný a na stolku měly načatou láhev bílého vína. Jak mě uviděly, tak vyskočily a začaly se hádat, kdo mě bude stříhat. Vyhrála Katka , tak jsem se posadil a v zrcadle jsem si jí prohlížel. Měla krásně udržovanou postavu, kterou jsem měl za tu dobu dokonale prohlídnutou, dneska ale měla jen takové sportovní přiléhavé tričko a změna – asi si jí bylo moc teplo a nevzala si podprsenku. Měla krásný malý prsa, tak akorát, pevný a nádherně se jí rýsovaly bradavky. Petra si sedla vedle a koukala na nás, naléval si další skleničku vína a usmívala se. Prohlídl jsem si i Petru, která měla dneska jen takový nátělníček a protože měla prsa o dost větší než Katka, tak jsem měl pocit, že se jí prsa musí každou chvíli vyvalit ven. Katka mě začala stříhat a musím říct, že obě dvě sršely vtipem a byly ve velmi povznesené náladě. Já jsem se nemohl ani soustředit, Katka kolem mě běhala a já jsem viděl její bradavky pod tričkem a měl jsem takovou chuť si je vzít do pusy. Musel jsem brzdit, protože jsem cítil, jak mi začíná tuhnout a vzhledem k tomu, že jsem měl jen kraťasy, tak se mohlo stát, že bych ani nevstal.

Cítil jsem, jak mě Katka hladí po hlavě a já abych unikl ze spáru erotického snění, tak jsem otočil hlavu na Petru, která seděla nenuceně na židli, nohy mírně od sebe a já jsem uviděl její malinké tanga, které více ukazovaly než schovávaly. Asi jsem se začal červenat a holky si toho ihned všimly a začaly mi dávat otázky , co se jako děje a tak a já jsem se do toho ještě víc zamotával. Katka už mě dostříhala a zeptala se mě , jestli mám ještě nějaké přání. To víte že jsem měl, ale nemohl jsem je říct nahlas . Holky se smály a zaútočily na mě, že jsem krásný mladý muž a jako takový , bych měl být upravený všude, no a jestli nejsem, tak jsem ostuda.

No koktal jsem , že já teda o sebe dbám, ale teď právě nikoho nemám , tak jsem to zanedbal . Petra vstala, rozesmála se, že se teda na to musí podívat a dodělala to, na co nemám čas. Šla, zamknula dveře, stáhla rolety a postavila se přede mě. Řekla mi, tak nám to tedy ukaž, ať víme, jakou budeme mít práci. Katka se smála, dopila skleničku a šla se kouknout. Vstal jsem, stáhnul jsem kraťasy a nemusím vám říkat, že mi už stál v pozoru. Holky jen hvízdly a smály se, že tohle ještě neviděly. Petra se napila a řekla , jdeme do práce ….. Vzala strojek a začala mi stříhat ochlupení nad mým klackem. Zavolala na Katku, ať jí jde pomoct. Vzala ho do ruky a nakláněla ho ze strany na stranu, aby se Petra dostala i do slabin. Pro mě to byly neskutečný muka , krásná Katka ho pevně svírala a stejně krásná Petra kolem něj jezdila strojkem. Měl jsem co dělat, abych se neudělal a holky z toho měly srandu,ucítily, že ho mám tvrdý jako kámen a jejich „mučení“ dlouho nevydržím. Z žaludu se vyronila první průsvitná kapička , Katka jí uviděla a jen tak mimochodem jí palcem rozetřela po celé hlavičce a to už jsem šílel. Naštěstí se holky vyměnily a to si vzala Katka do ruky břitvu a začala mě holit, no musím říct, že jí to šlo a teď si můj klacek vzala na starost Petra. Jak ho držela , tak začala pomaloučku jezdit nahoru a dolů, potvora věděla co přijde, cítil jsem jak to na mě jde, holky byly v pokleku a já jsem věděl, že to nevydržím. Křikl jsem na Petru, ať toho nechá, že už budu, začaly se obě dvě smát a pro Petru to byl signál, aby naopak přidala a já jsem se již nemohl ovládat. Vystříkl jsem ohromnou dávku semene , která zasáhla Petru i Katku snad všude. Stál jsem a cítil jsem stud, že se jsem takhle udělal. Petra mi ho pořád mačkala a snažila se vyždímat poslední kapičku a Katka se smála, že tohle teda byla nálož. Začala se utírat papírovým kapesníčkem , ale vzdala to a že se musí převléct. Svlékla si tričko, sukni i kalhoty a já jí viděl prvně celou nahou. Bradavky jí stály a mušličku měla krásně oholenou , usmála se na mě , že se oblékat nebude, kdyby náhodou přišla ještě nějaká nehoda.

Petra nechtěla být pozadu a udělala během chviličky totéž co Katka a stála tam nádherně nahá. Její veliká prsa byly v pozoru a na mušličce se jí lesknul proužek blonďatých chloupků. Smála se a řekla mi, že musí zkusit , jak mě krásně oholily a že má na to svojí metodu. Stoupla si ke mně, vzala můj na půl ochablý klacek a dala si ho mezi prsa a začal mi ho třít. Že prý dobře oholený klacek pozná podle toho, že jí na prsou vůbec nepíchá a neškrábe.

To už jsem nevydržel, začal mi opět tuhnout a Petra zálibně jezdila nahoru dolů. Katka stála a všiml jsem si, jak se drží za prsíčko a hraje si s bradavkou a druhou ruku má zabořenou v klíně. Přitáhl jsem Katku k sobě a začal jsem jí líbat a hladit prsíčko. Její ztopořená bradka se mi zachytila mezi prsty a já jsem jí jemně mnul. Začal jsem sunout ruku níž až k mušličce a prsty mi zajely až dovnitř a Katka doslova tekla, měl jsem prsty celé mokré od její šťávičky. Najednou Petra přestala a poručila mi ať si lehnu na stůl, což jsem ochotně udělal. Katka se rozhodla, že bude první, která se napíchne na můj kolík. Vylezla na stůl a já jsem pozoroval, jak jí Petra pomáhá a nasměrovala můj klacek do její mušličky. Nejdříve zmizel jen žalud a Katka začala opatrně jezdit, přidávala na rychlosti a čím dál víc dosedávala. Já jsem pozoroval , jak můj klacek v ní začíná postupně mizet a objevovat se celý mokrý o její šťávičky. To už Petra nemohla vydržet a vyskočila na stůl a roztáhla nohy a přitlačila mi obličej na její mušličku. Zabořil jsem jazyk do mokré a nadržené mušličky , našel jsem poštěváček a začal jsem kroužit kolem něho. Rukama jsem jí mnul prsa a cítil jsem , jak se vlní a čím dál se roztahovala a žadonila, abych jí zajel jazykem co nejhlouběji. Cítil jsem jak Katka dává zabrat mému klacku, jezdila na něm jako šílená a už ho měla úplně celého v sobě a tvrdě na mě dosedávala zrychlovala. Najednou vykřikla, dosedla na něj a cítil jsem jak jí mušlička celá pulzuje a nohy se jí třesou. Petra to už taky nevydržela, vzala mi hlavu a natlačila mi jí do mušličky a já cítil , jak krásně vibruje v orgasmu. Chvíli na mě holky seděly a pak se zvedly, zasmály se a že mi ukážou, co jsem ještě nezažil. Posunul jsem se na okraj stolu, Petra si sedla na zem a začala mi krásně lízat koule a Katka mi ho začala nádherně kouřit. Úplně se mi zatmělo před očima jaká to byla slast. Katka mi ho zkušeně honila a mě se začal napínat .Petra pochopila co brzo přijde a naklonila se, pevně mi sevřela koule a čekaly, až vytryskne semeno, což přišlo v zápětí. Katka i s Petrou nastavily pusinky a zachytávaly stříkající semeno. Teklo jim po tvářích a Katka s Petrou si ho navzájem olízaly a s chutí ho spolky. Já jsem jen ležel a nemohl jsem uvěřit, že se to stalo. Po chvíli jsem se zvedl, holky taky , políbily mě a Petra mi řekla, že příště se povozí na mém klacku ona, že takový ho ještě v sobě neměla, ale to až příště…

Comment

Comment:

Tweet