Hledáš seznamku jen za účelem sexu?

posted on 29 Oct 2014 18:07 by gutturalvalley818
3. Přátelé .. nebo více?

Sam dělal na oběd nádobí pár týdnů později, když Jake byl mimo kabiny štípání dřeva. Nevadilo jí, domácí povinnost vůbec, protože to znamenalo, že měl krásný pohled na něj při práci s košilí off. Dobře, pořád toužil po jeho těle, ona neochotně přiznala sama sobě. Více stěžovat ale bylo, že on by nikdy dělal tah na ni. Je frustrovaný sakra z ní, ale také strach ji na kusy, že dokonce pocit, že tak. Zejména proto, že by ho přistihla při pohledu na ni podivně několikrát -. Shodou okolností to bylo za normálních okolností, když přemýšlel o něm ao tom, jak se cítila

Někdy to bylo, jako by věděl, co si myslí, a znepokojivě na jednom pódiu si myslela, že by mohl být telepat. Slyšela o nich. Jeden z mužů Captor je se zmínil, zabíjet jednoho k ostatním, když ji bil a zasmál se. Ona si zkouší její teorii se vícekrát když popichoval Jake v hlavě, když se na ni podíval, aby se věci, ani jednou zobrazující ji jít se na něj (což, šíleně, jen se jí ruměnec rudě jako obvykle), ale nikdy záblesk uznání od něj, a tak se nakonec vzdala té teorii. Nikdo nemůže být tak dobrý herec.

To bylo jen ... povzdechla si. Způsob, jakým se na ni díval, když myslela ty věci o něm ... to mám jí tak hot- Krista, Same! Ona vztekle nadával sebe, otočil se zpátky do kuchyně a díval se dál od jeho sexy forma. Je to samozřejmě jen ne do vás takhle.

Byla většinou pod kontrolou své emoce a pocity; to byl šok a překvapení, bude přemýšlet o někom tak často. Zpočátku to bylo depresivní, pak to bylo jen zatraceně nepříjemné, a tak se snažila soustředit se na jiné věci, jako je udržování srub uklizený a vaření jídla, ona byla docela šikovný kuchař našla ven. Dokonce si to užil. Řekl jí srnčí guláš byl nejlepší, co jsem kdy ochutnal, a vrátil se na třetiny. To už se jí nepřirozeně potěšen. To jí určitě zmatený, ale pak zase, že by nikdy neměl šanci na vaření pro každého, kdo předtím.

Položila čistý šálek dnem vzhůru na odkapávač a zamyšleně sáhl po další jídlo. Tam byl, že jednoho dne však, když poprvé nosit vlasy úplně dolů poté, co ji umýt pečlivě a luxusně ve sprše. Necítila dostatečně bezpečný, aby se čas na to, aby se na dlouhou dobu. Bože, to zařadil jako jeden z nejlepších sprch, že by kdy měli. Nakonec ona vyjde z koupelny, ještě zabalená v ručníku, její zlaté a sláma barevné vlasy načechrané a suché, hledají zdravější, než to mělo dlouhou dobu.

Sam se zastavil u misky v ruce, když si vzpomněla, tepla sdružování v břiše při té vzpomínce. Stál v salonku s leštícím hadříkem v jedné ruce, pušku v druhé, a že by se zastavil a zadíval se na ni. Sam nevěděl, co dělat, když na okamžik ztuhla a začervenala, jejich oči zamykání. Bylo to jen pár vteřin, ale bylo to jako věčnost, než se odtrhla zrak a pokračoval v chůzi. Ona držela ručník těsně k ní a pokračoval přes chodbu do pokoje, který si dané k ní, zatímco ona zůstala; cítila oči na ni celou dobu. Měla zavřené dveře tiše za sebou, pak se naklonil proti němu, těžce dýchal, směšně mokré mezi nohy a ne ze sprchy. Srdce zatloukání, ona si stiskl ucho ke dveřím a neslyšel ho přesunout na dlouhou dobu, ale byla si jistá, že slyšela v klidné cvaknutí zavřely vchodové dveře se za ním.

Každopádně , Sam si myslel, neklidně, mytí závěrečné jídlo a opouštět ji okapat na dřezu, , že to samozřejmě není, že zájem , opakovala. Její oči padly na ruce, na jasně červenou jizvu přes klouby křičí na ni; bylo to jako políček do tváře. Ona záměrně držel sám posunul se tak, že by na to myslet, myslet na něj, ale s jejím náhlým skluzu, to bylo nyní v popředí před její mysli znovu. Jak se dívala, jizva zmizela, ale škoda byla hotová.

Najednou byla zpátky v temném domě, v malé tmavé místnosti, kdy ji držel v. Rukama přejel na zápěstí, oči se teď nic neviděly. Byla taková zima, taková zima, po celou dobu. Začala se třást. Kožené vazby promnula si zápěstí a kotníky, což je krvavá a syrové, paže pozastavena nad ní po celou dobu. Otřásla se, když si vzpomněl, rozlehlé těžké kroky na schodech. Byl to ten samý čas každý večer, hláskovat další kolo mučení měl plánovaný pro ni. Možná, že další by se s ním. Modlila se, že by to nemělo být nůž znovu. Stiskla zavřela oči a položila ruce na uši.

"Ne!" řekla vztekle nahlas. Náhle se z toho dostal. Těžké kroky nebyly kroky vůbec. Bylo to jen sekera Jake bylo ovládat, rozbušilo se na každém kusu dřeva. Třásla se, když se rozhlédl kolem v omámení.

Tmavý opar mizí z očí a ona se rozhlédla. Mírně zpanikařil a otřesený, když se váhavě pohnula nohama a potopila se na pohovku před krbem. Ohromeně si uvědomila, že mě nenapadlo Rutherford v téměř dva týdny. Měla bych ho zablokoval ven, nebo si myslel, že má. Byl to šok, cítit ho vrátit na povrch; to cítil tak dech-takingly skutečný. Její srdce bušilo a dlaně byly vlhké, ruce hnětení navzájem zastavit otřesy. Byla tu opravdu v bezpečí? Neměl ji našel tak daleko. Možná, že musel být opět na cestách. Je to jen pocit, tak tu v bezpečí, ale věděla, že nemůže schovat se v chatě v lese navždy. Něco, co by bylo třeba udělat. Ale ne teď , klidné boční její kontroval. Brzy, ačkoli.

S hlubokým, roztřeseně nadechl, Sam přešel k poličce, aby viděl, co tam měli. Zdálo se to jako dobrý plán, jak odvrátit sama, a tak rozhodně vybral knihu o zvířatech volně žijící živočichy. Bylo zřejmé, proč Jake měl to tady, a to zájem o ní jen tolik. Vezmeme ji na opotřebované pohovky, Sam začal listoval stránkami, ignoroval její třesoucí se prsty. Ona experimentoval jen s dotykem obraz a vidět, jestli by mohla posunout. Nápad měl její zvědavost dosáhla vrcholu, když se otočila stránku se zebra. Potlačila smutně smích při pomyšlení, že Jake se vrací do vidět zebru ve svém obývacím pokoji; to také cítil, jako mizerný prstem na Rutherford pro říkat jí, že přesun z ní zrůda. Neměla posunul od té noci, že bych běžet od Jakea. Stále s úsměvem trochu, srdce, začíná se uklidnit se, zavřela oči, dotkl se obraz a myšlení o změně. Nic. Mírně zklamaný, šla dát knihu zpátky na polici. Za pokus to stojí, naříkala. Když ji umístit mezi ostatní vazby, všimla si, že jeho soused je kniha o lidské anatomii.

Opět zájem, nápad hučení v zadní části své mysli, vytáhla http://www.blogigo.com/aloofhypocrite511/Hled-dokonalou-sex-seznamku/7/ knihu a usadil se opět na pohovku. To se otevřelo okamžitě na stránce konkrétního kusu mužské anatomii. Okamžitě zrudla, mysli Jakea, děkoval Bohu, že tam není vidět. Ona rozhodně se díval na obraz však Je to jen zatraceně diagram . Představa, že tlačil na ní objevily na čele. Mohl by jí? Ona to zamyslel nad, na tušení úsměvu začíná tahat na rtech znovu. Jaký byl smysl být blázen shifter, pokud nemohla použít pro své vlastní pobavení? Ukázalo se širokým úsměvem, zuby kouše do spodního rtu na lstivý myslel.

Pak se její úsměv se vytratil. Vlastně nemohla. Ještě nikdy nedotkl jeden před, tak jak by mohla, ehm, růst jeden. No, pokud si vzala celou mužskou formu kurzu, a když se mužský tvar, obvykle nešel tápání ve svých kalhotách. To je zejména myšlenka konečně prolomit její obranu a začala hihňat se na sebe, jak se opět vzpomněla Rutherfordovu malý penis. Blbý nápad stejně , ušklíbla se pro sebe, začíná se opět cítit se více pod kontrolou a stejně jako ona, ale to se jí přestat myslet na možná jednoho dne dostat své pomsty. Ona potřebuje rozptýlení a příliš pozdě si uvědomila, že při pohledu na části mužské anatomii nebylo pomoci. Vyštěkla knihu zavřel a vstal, takže ji na gauči, když odplul do ložnice s nejasným ostýchavé pomyšlení, snad s zmírnilo sebe. Dveře na Rutherford byl bezpečně byl neprodyšně uzavřeny znovu ve své mysli.

***********

Jake se náhle otočil od štípání dřeva a pochodoval do lesa, jeho erekce napínat proti džínsů znovu. Už skoro dokončil práci, ale cítil její mimo . Byla úplně mokrý. Ježíše! zaklel v duchu, ona opravdu byla testování jeho omezení a kontrolu. Věděl, že její ramena byl téměř uzdravil, ale věděl, že ona byla stále trpí emocionální poškození. Byla teprve začíná mu důvěřovat, a když vešel dovnitř a hodil si ji přes rameno, zatímco on pochodoval ji do postele, ona nikdy nebude schopen ho znovu věřit. Podařilo se mu ironický úsměv, když si myslel, že ona také nebude moci znovu chodit.

Humor brzy ztratil se, frustrace, když přecházel sem a tam mezi hustými stromy, v dostatečné vzdálenosti od kabiny se a snaží se vychladnout. On zvažoval její vzrušení. Neměla tušení, že ji cítil. Neměl ponětí, proč by buď být upřímný. Vzhledem k tomu, pohlédnout jí vzrušení, že první noc, když hrál s myšlenkou, že to bylo proto, že byl muž, a to jak dokázal najít partnera. Byl bych jen někdy všimli, jeden vůni druhá dívka před, a ta dívka byla řazení taky. Sakra, kdyby věděl, že opravdu, ale on si přál, že on nemohl vůně dívku. Bylo mu zblázním.

Jeho mysl se blýskl na ten den, kdy ona přijde z koupelny jen na sobě ručník, vlasy streaming, jako točil zlato kolem její zarudnutí v obličeji a zelené, rozzářené oči ... Bože, kdyby věděla, jak blízko byli k mít ho vrhnout se na ni a vzít ji na podlaze v chodbě, ona by byla vystrašená z její mysli. Měl jen dost kontroly, aby se dostal ven z domu a přejít okamžitě do tygra, aby mohl běžet co nejdál od ní. Byl drcení oblečení na směšné sazbě, že bude muset jít do města brzy.

Jeho dech a srdce se konečně uklidnila z bludného bušení proti jeho hrudi; si uvědomil, že by ji provoní odtud a je to úleva a zároveň bolí. Napadlo ho, co dělá. Pravděpodobně dokončení nádobí nebo čištění něco jiného - ona byla navždy čistit, protože ona přišla. Jeho kabina nikdy nevypadala tak krvavé čistotě. Nenáviděl ji; miloval ho, Bůh nevěděl. Dělala ho blázen, a to bylo čím dál horší. Jeho tep se opět zvýšila a zaklel. Čas pro běh. Tentokrát opatrně sloupnout jeho oblečení a po výměně do malého šedého vlka, on vůní je tak, že by si vzpomenout, kde nechal jim; pak si sundal. Křivý myšlenka krátce prolistoval hlavou, že nikdy nepoznal les tak dobře.

Brzy námahy drnkací jeho tlapky proměnil uklidňující mantra v hlavě. Znalost a svoboda cítil, když se přesunul vždy ho uklidnil. Nebylo to vždycky takhle, když si vzpomněl černě. Bývaly doby, ve svém životě, když byl strach dokonce se snaží posunout. Jeho otec byl jako on, a Were shifter, ale z nějakého důvodu mu nenáviděl skutečnost, že Jake zdědil tuto konkrétní gen. Přes rytmické bušení nohy, Jake si vzpomněl na den, kdy bych naposledy viděn jeho otec.

Musel být před nejméně deset let. Bylo to uprostřed noci, když Jake uslyšel rozruch dolů. Probudil se s okamžitou přehlednost a jeho instinkty mu řekl, aby vypadnout z domu. Měl tiše vyklouzl z postele, rychle vytáhl na dresu a tepláky, před unikající z druhého okna příběh. Jak on přistál s klidnou whumph , Jake plížit kolem nahlédnout do kuchyňského okna. Světla jsou na vnitřní straně, a viděl nějaké černé tvary, stojící na podlaze. Okamžitě se přikrčil zpátky dolů. Sakra, oni jsou všichni vlkodlaci , pomyslel si, srdce bušilo.

Tam bylo pět zvířat, která žádný podnik je v něčí kuchyni, ledaže oni byli původně lidé. Velkýma, hnědý vlk, puma, panter a zcela Buck nahý muž, zřejmě jen posunul zpět z jakékoliv podobě, kterou byl dovnitř člověka tmě, šlachovitý vlasy až na ramena, takže je zakryt většinu z jeho tváře, ale měl výrazný tetování na jeho pravé lopatky. V ruce držel nůž, aby svého otce krku. Ostatní zůstali vrčení, oba okolí. Co mohl dělat? On byl v podstatě ještě dítě, jeho otec nikdy ho nechal praktikovat jeho posunutí, a určitě nebyl dost zkušený, aby se čtyři- Smack !

Uf! Jake narazila do něčeho. Hard. Ježíše! zaklel, tak šokován, že by vlastně spadl z jeho vlčí podobě a ležel na zemi v přední části stromu, že si hit jako člověk. No, to bylo trapné, , on litoval, přejel si rukou přes pravé rameno, které vzal tíhu. Je to opravdu jen z něj vztek, ale aspoň to přestalo mu jít po cestě, která vedla k ničemu, ale špatné věci. Vstal, škubl sebou, přičemž v obrovském, pružné borovice a zíral na něj.

"Proč jsi nemohl být jiný noha na pravé straně?" zařval na něj, a pak okamžitě cítil jako idiot. Jeho nálada byla pokračováním na plné obrátky, a náhle si vzpomněl, proč. Sam. Bylo již tma venku, a že byl hluboce zamyšlen, není divu, že bych trefit ten zatracený strom. Je lepší se vrátit, není pochyb o tom, že bych si něco k jídlu na ně připraveni. Jeho žaludek zavrčel radostí při pomyšlení, ale prostě rozhodně posunul do vlka znovu a začal klusal zpátky směrem, odkud přišel. Opatrně tentokrát.

************

Později ten večer poté, co se těší další chutné jídlo ona si vařené, Sam omluvila brzy do postele. Přemýšlela, co se děje. Jake sotva mluvil s ní celý večer. On se vrátil ze svého času pryč v lese působí chybí a vzdálený. Sotva z jakékoliv oční kontakt s ní. Co kdyby dělal venku? Udělala něco, aby ho zlobí? Kdyby našel něco, zatímco on si byl pryč? Byl pryč skoro čtyři hodiny a byla tma, když se vrátil. Sam se nervózně uklidil po večeři nádobí, a když byli všichni suší a dát pryč, ona dělala její omluvu, že jsou unavení a vyrazil do své ložnice. Zjistila, že její myšlenky drifting opět černě nyní k Rutherford a ruce bezmyšlenkovitě hodil přes cigaretový popálenou ruku, že si posunul nad. Jake nálada byla chytat. Ona potřebovala další rozptýlení.

Jake si povzdechl rozmrzele u ohně, přál si, aby ji mohl sledovat, cítit se špatně pro jeho chování na večeři. Věděl, že si všimla, ale bál se, že kdyby řekl něco jí, rezolutní zeď, že si postavený by se začal rozpadat. Zamračil se. Musel se soustředit. Musel jít do města další den a za to, že potřebuje svůj důvtip o něm. Neměl zatoulané daleko od své kabiny příliš často, ale potřebné zásoby, které hořely přes ně dvakrát tak rychle dvojité cestující. A já potřebuju šaty , připomněl si, díval se na jeho poslední zbývající džíny suše.

Zůstal až kolem půlnoci před spaním, dlouhé minulosti, kdy se Sam přestěhovala z koupelny do ložnice. Odmítl se podívat směrem, jinak se být v pokušení znovu ní zabalené v ručníku, jeho nálada doutnající. Byl bych konečně dostal do postele, než si vzpomněla, že nechala košili a jeho poslední kurva džíny v koupelně. Za normálních okolností by je tam nechal, ale když vidí, jak měl firmu nyní, nechtěl, aby se jí nepříjemné, kdyby přišel druhý den ráno ze svého pokoje v jeho boxerky. Sakra, sakra citlivý člověk jsem, bručel si pro sebe. bych měl dostat kurva medaili . S povzdechem, a myslet si, že jeho nálada byla opravdu začíná vymknout z rukou, dostal zpátky a tiše znovu otevřel jeho dveře. Jak si polstrovaná tiše chodbou do koupelny, málem dostal infarkt, když procházel kolem jejího pokoje. Bylo to-?Slyšel drobné steny; silný, koncentrovaný mycí její vlhkosti ho téměř podlahou. Nelze si pomoci, když nevěřícně přitiskl ucho ke dveřím, slyšel vrzání postele jemně, její tlumené výkřiky začínají přicházet trochu rychleji a najednou si uvědomil, že se dotýká sama. Šokovaný a okamžitě těžší, než kdy předtím, jeho prsty se začaly prodlužovat do spárů, chtěl vytrhnout dveře z pantů a zaútočit do jejího pokoje a přijmout ji. Místo toho si udržel jeho příčetnosti a přišroubovány tiše ven oknem, aby se mohl podívat dovnitř stále slyšela ty tiché sténání, přichází v malých vzdechy teď, jak vypadal provinile do jejího okna.

Byl za ní a díval se na ni. Kryty byly shodil a ona měla na sobě tílko a kalhotky, jednu ruku strčil hluboko mezi jejíma nohama, prsty pohybující se zoufale. Fuck! tiše vykřikl, jeho penis pulzující za pozornost. Její hlava a krk byly klenutý hřbet, se zavřenýma očima, zatímco druhá ruka alternativně hodil, zkroucené a vylepšil její tvrdé bradavky přes tenkou bavlnu svého vrcholu. On byl jen na sobě boxerky sám, a on okamžitě sklouzl rukou dolů uvnitř nich začal hladit se tvrdě a rychle, odpovídající její tempo. Ježíš se ho chtějí explodovat.

Díval se, jak její napjatý náhle, lapal po dechu, její poslední sten hlasitější než všichni ostatní, ale přesto klidná, nohy okamžitě zatínal zuby na její ruce, její ruka uklidňovací na prsou, když se její prsty zaryly do citlivých masa. Díval se jí chvěje, prsty curling do postele a strhl svůj penis z jeho boxerky a vystřelil své semeno do křoví před domem. Jeho oči zůstaly přilepené k ní cítil slabý a skryl vrčí potěšení. Díval se, jak ji odstranit lesknoucí prsty z její kalhotky, vytřeštěnýma očima, když viděl, jak váhavě přivést je až do úst, aby chuť sama. Bůh mu pomoz. Odvrátil se pak a přišroubován do lesa, přesouvá do pružného puma, boxerky trhat z něj bušil pryč.

***********

Sam si povzdechl spokojeně a překulil, vytáhl z postele kryty zpět na sebe a přítulný do nich. Neměla masturboval v nejdelší dobu, a to byl pocit, osvobozující a chutné, pocit orgasmu hadovitý pohyb nahoru a dolů její tělo. To bylo podruhé v jednom dni, usmála se pro sebe, když si vzpomněl její dřívější setkání, zatímco on byl pryč. Ona snila v obou případech o Jakeovi samozřejmě. Zavřela oči, když prožívala okamžiky svého fantazie; že přijde vtrhl do jejího pokoje, napůl nahá, a beze slova ho hodil se na ni.

Potlačila úsměv do polštáře přemýšlet, jak barbarský byla. Měla bych si představoval, že šel dolů na ni, něco, co by nikdy dělal předtím. Měla bych také ochutnal šťávu z jejího orgasmu poté, pocit velmi zlobivé, představoval si ho přijít a políbil ji, aby jí ochutnat orgasmus ústa učinil ji mít. Ona se svíjela jsem přemýšlel o tom, kalhotky příjemně vlhké a pot na její ochlazení těla, aby ji nakreslit kryty kolem sebe přísnější.

Comment

Comment:

Tweet