Sexy seznamka, která každého potěší.

posted on 30 Oct 2014 05:53 by gutturalvalley818
Tma už předstihla kemp, přerušované jen mihotavém světle ohně jsme všichni seděli kolem. Naštěstí holky choval zbytek dne, udržet mě z problémů. Manželka může být prudérní, ale když to přijde ke mně odhlašování jiné ženy, měla obrovský radar.

Poslední věc, kterou jsem potřeboval, bylo pro ni ještě, že jsem byl mimo kontrolu Linda a Emily. To nebylo ochlazení moc, ještě více než devadesáti jako moje hodinky zapípal na 11. hodin. Linda a moje žena seděli na jedné straně chatování, zatímco tři holky mluvil na druhé straně ohně. Mike, Chase a já mluvil o rybaření a lovu věci. Obvyklá chlap věci. Tam bylo docela dost rozruchu v kempu, dokonce i v tuto hodinu.

Příliš horké spát a unavený ne, omluvil jsem se, svlékl se nic a lehl si na horní části krytů. Měl jsem okna všechny o polovinu dolů, uvědomil si, že nikdo opravdu vidět dovnitř. Byl jsem skoro spal, když moje žena vlezla do mnou svlékla a ležel vedle mě. Hodila list přes sebe, takže by nikdo vidět její nahé tělo a snažila se usnout.

"Přitulit mě." Zeptala se ospale. I když bylo horko, vždycky usnula, kdybych ji přitulil. Problém byl v tom, že se mi teplejší než sakra. Hodil jsem list off a nasypala do ní, moje ruka omotal kolem ní, držel jeden z jejích velkých prsou. Vždycky jsem si užil hraní s nimi, a jen držel ji a být nahý s ní měl můj penis roste.

Bylo jí brzy strkat mezi nohy a zvedla nohu a přitiskl péro na její kundu, než opět se položila nohu. Nemohl jsem si přát lepší cíl. Ona se tlačil hlavu péro až na její kočička rty a cítil jsem, ze tlak na hlavě, že když jsem rozšířil jsem rostla až do ní. Byl jsem docela nadržený stejně, když si vzpomněl, jak Linda se podívala do té krátkých bikinách a jemným tlakem svých boků jsem se snadno zasouvá se do její mokré tunelu.

To nebylo dlouho předtím, než jsem se jemně hladit a ven z její mokré píči, jak jemné sténání potěšení z ní. "Horny bastard!" zašeptala, když jsem dosáhl svou ruku z její oko až do její kundičky. Pohnula nohu, aby mi dal pokoj a já jsem rychle našel její klitoris. Zvedla nohu a sténal, když jsem hladil dovnitř a ven z ní a hrál si s její klitoris současně. Zasténala hluboce a cítil jsem její smlouvu kočička kolem mě, jak přišla.

Teď byla řada na mně. Přestěhoval jsem ruku zpět ke své oko, chce cítit, že pohybující se, když jsem ji přišroubovat. Jsem bušil do ní, jak nejlépe mohl jsem tam, kterým se na našich stranách, hladil mé mokré péro dovnitř a ven z její kundičky, když stiskl ji s nohama. Zanedlouho jsem jel hluboko do ní a vystřelil spurtu po spurtu cum na ni. Nakonec jsme usnuli, a to jak z nás spokojeni, můj penis stále vložené hluboko do její kundičky.

Opravdu jsem potřeboval na záchod. Podíval jsem se na hodinky a bylo to trochu přes dvě hodiny ráno. Natáhl jsem si boty a zjistil, že moji šortky. Jak se tak tiše, jak jen to šlo, tak bych se neprobudil svou ženu, rozepnul jsem u dveří stanu, a vyklouzl ven, stále nahý. Nebyl jsem o tom byl vidět i starosti, v tuto hodinu. Kromě toho jsem v plánu jen vystoupit z tábora a zalévání stromu. Vzal jsem jeden krok s mými kraťasy v ruce a nakoukla do Linda stanu. Oba spali, nahá jako já, se snaží zůstat v pohodě v horké noci. Jsem hodil moje šortky přes lano jejich stanu a šel z kopce dolů a našel dobrou pouzdro na záchod na.

Byl jsem v polovině zbavit sám, když jsem slyšel zašustění. Otočil jsem hlavu, není schopen otočit své tělo, a byl šokován vidět někoho, kdo kráčí po stezce, která prochází za táborových stránkách. Jakékoliv doufám, že nebude vidět, abych šel ven z okna, když se zastavila v jejích stopách a podíval se přímo na mě. Nechal jsem své šortky na stanu, takže vše, co jsem mohl dělat, bylo doufat, že to není vidět pod keři. Dokončil jsem svou firmu a stál a snažil se nenápadně pokrýt sebe s rukama.

"Kluci jsou tak štěstí." Řekl ženský hlas. Vzpomněl jsem si na hlas jako patřící do pěkně vypadající dáma z pouhých dvou míst dolů. Byla pozdní dvacátých a měla své dvě děti s ní. Mluvili jsme při koupání druhý den a já jsem musel přiznat, že měl docela horké tělo v té malé bikinách měla na sobě.

"Jak to?" Zašeptala jsem zpátky.

"Můžete jen bič to kdekoliv a čůrat."

"Aha. No, můžete jít kamkoliv taky." I odpověděl tichým hlasem, když se přiblížila ke mně. Pokud se dostala blíž, že by si uvědomil, že jsem byla úplně nahá.

"Není to zdaleka tak snadné, a když jsme to všichni uvidí."

"To je pravda." Zašeptala jsem, jak se pohnula jen kolem horké kaše, která byla mezi námi.

"Páni. Váš nahý!" zašeptala. I v měsíčním světle jsem viděla úsměv na tváři.

"Ehm. Jo. Nečekal jsem, že se nesetkal s nikým tady v tuhle hodinu."

"Vypadáš pěkně horko taky!" řekla přiblížit.

"Hm, díky."

"Tak jak si myslíte, že moje tělo vypadá?" zeptala se, tón jejího hlasu klesá téměř plnou oktávu.

"Docela dobře z toho, co jsem viděl u jezera."

"Oh. Můžu udělat lépe, než to!" řekla vytáhla dlouhý tričko až do lemu, celou cestu až její tělo a přes hlavu, nechal ji nahý jako já. "Co teď?"

"Docela dobře vypadající." Řekl jsem při pohledu na její prsa v měsíčním světle. Ona přistoupil blíž a vytáhl jednu ruku zepředu péro do jedné z její kozy a ostatní jí přitiskl její hladký vyholenou kundu.

"Jak se cítíš?" zeptala se, když zabalené jeden z jejích rukou kolem mého ptáka, což se okamžitě růst.

"Hm, velmi fuckable." Odpověděl jsem, jak stiskla mi ruku těžší její kundičky.

"Cítíš se taky docela dobře. Kontroloval jsem vás u jezera. Vypadá to, že máte docela dobře vypadající penis taky."

"Um. Děkuji."

Naklonila se ke mně, až se její další tit tlačil proti mé holé kůži a zvedla na špičky, aby mohla šeptat do ucha. "Nebyl jsem v prdeli v měsících. Jak byste chtěli držet tento velký penis do mě?"

"Rád bych, ale moje žena nemusí líbit!" Zašeptala jsem zpátky.

"Ohhhhh, že je to škoda." Řekla a pohladila mi ho jednou rukou a přitiskl prsty až do její kundičky s ostatními. "Jsi si jistý?" zeptala se, když začala přirážet proti mé ruce.

"Jsem si jistý." Zašeptala jsem zpátky, když tlačil svou ruku silněji proti její kundičky.

"Hned tam!" zasyčela tiše, když hrbatý proti mé ruce, její hlazení mé péro stává nevypočitatelné. Bylo zcela jasné, z jejího dechu, že je blízko k Cuming, tady v lese. Stiskl jsem její bradavku a zkroutil jí bradavky s mým palcem a prstem, jak se rychle nadechl. "Uhhhh" zavrčel jí, jak její tělo se lehce otřásl. Vzal jsem svou ruku z její oko a dát to kolem ní držet ji k sobě, zatímco ona získala její rovnováhu a vyrovnanost. Stáli jsme tak několik minut, než se pustil mou ruku a ustoupil. "Děkuji vám! Ale pořád bych, abyste mi v prdeli!" zašeptala, než zvedla tričko, kde upustil ji a zálohování. Ona si dřepl, úplně nahá a vymočil se na stezce. Pak mi vzdušný polibek a šel zpátky na cestě k její kempu. Zavrtěla jsem hlavou a vrátil se do tábora, zastavil se důkladně mou ruku ve vodě kbelík před plazí zpátky do stanu.

"Kdo jsi mluvil?" Zeptal se ospale Moje žena.

"Soused z dolů, jak šel pro koupelny." Odpověděl jsem tiše.

"Oh, ok." Řekla, že prostě před převrácení jít spát.

Ráno přišla mírně zataženo. Vypadalo to, jako by to mohlo pršet, tak jsem nastavit na obrazovce dům na piknikový stůl. To by alespoň dát mi na suchém místě vařit. Udělal jsem snídani pro každého, míchaná vejce a slaninu a toast. Tam bylo značné množství tlachání kolem židlí a stolu o tom, co dělat dnes. Lehký déšť začal, než jsme dojedli a zvedl do mrholení, než byly provedeny jídla.

Moje žena se rozhodla, že chce jít na nákupy, protože to bude tak za mokra, a pevně jsem ji s nasměrováním do Springfieldu od místa, kde jsme byli. Ukázalo se, že všichni nakupování, kromě sebe, kdo šel na ryby.

Nakonec Emily se rozhodla zůstat a číst knihu. Jsem zamířil k lodi na sobě můj dešti oblek, aby si to připraven jít ven. Lidé nemají rádi déšť, ale ryby mohly starat méně. Někdy se dokonce o něco lepší. Byl jsem téměř připraven vyrazit, když jsem se rozhodl vrátit a dostat pár drinků. Nákladní automobil byl pryč, když jsem se vrátil do tábora, aby chytil to, co jsem potřeboval, a byl připraven zamířit zpátky dolů.

"Pan Mike!" Emily volal ze svého stanu. Podíval jsem se a ona klečela u dveří stanu půl rozbalili, že mi dal plnou pohled na její nahé tělo. "Jste si jistý nechcete přijít sem předtím, než jdete na ryby?" Zeptala se sugestivně.

"Nebudeš přestat, dokud jsi mě dostat mít sex s vámi jsi?"

"Ne!" odpověděla s úsměvem.

Zavrtěla jsem hlavou a šel do stanu. Vytáhl jsem z mého déšť oblek a nastavte ji ven před leze do stanu. Ona mě tlačil přes na nafukovací matrace na zip stan uzavřen. "Víš, jestli nás chytí, že jsme oba mrtví!" Řekl jsem vytáhla moje kalhoty a spodní prádlo off. Šla do práce na košili a odhodil ji stranou stejně.

"Jen sedět a relaxovat." Řekla, když se plazil po mém těle a sklonila hlavu do klína. Ona nasál můj polotvrdý péro do pusy a odsáván na to, pomáhá jí růst těžké. Nebyl jsem hard rock ještě, ale ona mě dostatečně pevný a ona se stěhovala do mého těla, s cílem péro v její kundičky. "Čekal jsem tak dlouho, jak to udělat." Řekla tiše, když přivádí péro do její kundičky. Byla velmi vlhké, a mám podezření, že se hraje sama se sebou, než jsem se vrátil nahoru. "Oh, to je dobré." Řekla, když zaskřípala pánev proti mně. V této fázi jsem byl tvrdý, ale ne zuří, ale to se brzy změní, jak jsem rostla větší uvnitř ní.

"Ooooooo" vykřikla a začala odrážet pomalu nahoru a dolů mým rostoucím péro. "OOOOO, že se cítí dobře!" vypískla, když jsem dal své ruce na skákací prsa a stiskl a hnětl je.

"Ach ano! Tak takhle!" vykřikla, když se odrazil rychleji na péro, dešti venku zvedl spolu s ní. "Můj bože, to je dobrý! Vyplňte mě! Chci cítit vaše cum uvnitř mě!" vykřikla. To mělo být zřejmé, že celý kempu jsme kurva. Jsem mohl jen doufat, že nyní buší déšť nás přehlušil. Cítil jsem její první orgasmus umýt se nad ní, její poskakování stává nevyrovnaný, ale nezastavil. Jen dál, mumlal nyní místo křičet, že chce můj cum. To nebylo dlouho předtím, než měla její přání.

S hlubokým povzdechem jsem tlačil se do ní a vykládat záběr po záběru horkého lepkavého semene do její kundičky. Zhroutila se na mě, celé její tělo se chvěje jako péro sebou škubla a pumpoval do ní. Leželi jsme takhle po dobu nejméně pěti minut, než se přestěhovala, což mi teď kulhání penis klouzat od ní, uncorking obrovský příval šťáv. "Ježíš to bylo dobré!" lapala po dechu, když ležel na posteli vedle mě. "Čekal jsem tak dlouho na to!"

"Jsem rád, že se ti to líbilo. Neměl jsem tušení, že jste se podíval na mě takhle. Myslel jsem, že je to jen moje mužské fantazie."

"Oh no ... Ten den, kdy jsi byl ve sprše, měla jsem šortky a kalhotky kolem kotníků, a když jste otevřeli ten sprchový závěs, jsem přišel hned poté. Bůh byl jsem sooooo hot pro tebe."

"Tak proč jsi přišel do koupelny?"

"Myslel jsem, že se na mě zlobíš."

"Asi bych se v té době." Souhlasil jsem, jak se přitulila se proti mně, položila si hlavu na mé hrudi. Věděl jsem, že dámy budou pryč celé hodiny, to bylo alespoň hodinu až do Springfieldu od jezera, takže jsem nebyl strach o kterou se s ní na chvíli. Někde tam jsem spadl zpátky spal na krátkou dobu. Byl jsem vzrušený měkkým teplým úst pracuje na péro.

"To je dobře, že jsi vzhůru. Přestalo pršet a já chci, abys mi kurva do jezera, jako jsi s mámou."

"Za denního světla?"

"Proč ne. Byl jsem tam. Vím, že se můžete stát ve vodě, mezi keři a téměř nikdo si tě vidím."

"Snažíte se dostat nás zatčen za exhibicionismus?"

"Není to neslušné, a koho to zajímá?"

"Já."

"Dobře! Dáme na našich plavek chodit tam dole."

"No, to je něco." Řekl jsem a zvedl své šortky jít, aby mi plavky.

"Ne! Musíš pruh!" zasmála se.

"Zlo holka." Řekl jsem, když jsem otevřel dveře, záměrně ponechává otevřené dokořán, aby byla stejně vystavena jako já. Nezdálo se, že postupně však vylezl ze stanu zcela nahý a šel po cestě, její plavky a ručník v ruce, ale ne steh na. Stáhl jsem si plavky a boty do vody na a následoval ji na zem a díval se jí třást její zadek. Je pravda, že bylo příliš mnoho lidí, a asi kvůli dešti, ale stále. Došli jsme na vodu a pohodila plavky stranou, zvedl nudle a pak se pustil do vody, dokud nebylo v pase hluboko vedle mého ukotvené lodi. Sledoval jsem ji, zatímco ona potopila do teplé vody. Když jsem se chytil až s ní I potopila do vody stejně.

Přestěhovala se ke mně blíž a přitiskla holé prsa na mé hrudi, když jsme použili nudle k pobytu na vodě. "Jste příliš oblečená." Řekla, když tlačil můj oblek dolů nohy. Cítil jsem její nohy tlačit nižší a vytáhněte ji nahoru. S přehazovat to skončilo v lodi, takže jsme byli oba nazí. "Mnohem lepší." Řekla a ovinula nohy kolem mě a třela kundičku proti mému kalení péro. "mmmmmmm hodně lepší." Řekla, že jsem se dostal těžší. "Máte nějakou představu, kolikrát jsme byli koupání v jezeře, a chtěl jsem, aby to na vás?" zeptala se, když dosáhl mezi námi a strčil svůj penis na její kundu rty. Zavřela oči, když mě pracovala na ní, palec po palci.

"O tolik, kolik jsem chtěl vytrhnout vršek a to." Řekl jsem a vytáhl ji k sobě a cucal jeden z jejích prsa do pusy.

"Do prdele!" zasténala, když vytáhl prdel s ní léčí, mě broušení hlouběji do ní. Měli jsme vznášel se lehce a nemohl jsem se dotknout dna, takže pohonem jsem nás s náručí, dokud jsme byli zpět v trochu více na samotě výklenku. Déšť začal znovu, ale to bylo jedno, voda byla mnohem teplejší než déšť. Poté, co jsem mohl znovu dotknout jsem začal spádovištních až do její kundičky. Přestěhovala se do splnit své výpady, aby malé vrzání zvuky, jak jsem pokračoval sát její prsa, první a pak druhé. Oba jsme se sešli, chrochtání a sténal, když jsem vyprázdnil další zatížení šťávy hluboko do její kundičky. Právě jsme se jak se vznášel na chvíli, nohy omotané kolem mě a udržují mě v ní. Aktuální nás provádí od břehu a způsoby a my jsme se uvolnil v teplé vodě. Ve skutečnosti jsem překvapen, když jsem slyšel vody svištící a rozhlédl se kolem. Dáma z dolů, jak byl brodit do vody jen několik desítek metrů od nás. Tam byl žádný způsob, jak bychom se nebude chytit nahý tady.

"Máme společnost." Zašeptala jsem Em.

"Kdo?"

"Ta dáma z dolů na cestě."

"OH. Žádný problém pak." Řekla a opřela znovu a zavřela oči. Nováček plaval a plaval několik metrů.

"HI!" řekla vesele.

"HI". Řekl jsem, když jsem se snažil držet em je k ní zády. "Jak to děláš?"

"Docela dobře. Moje matka má chlapce na pár hodin, a tak jsem přišel dolů plavat. Neudělal jsem to, co někdo jiný by v tom dešti. Jmenuji se Mary. Nemyslím si, že jsme se představil včera v noci .


"Měli jsme stejnou myšlenku o dešti." Emily jí řekl přes rameno. "To je Mike a já jsem Emily."

"Cool dobré, že vás poznávám. Um ... Můžu se zeptat na něco osobního?" Zeptala se.

"Předpokládám, že." Odpověděl jsem s trochou úzkosti.

"Ty jsi plaval nahý?" Mary téměř šeptal.

"No jo" odpověděla Emily rychle.

"Nebojíte se přistižení?"

"Příliš pozdě, už to udělal." Em řekl s úsměvem, nás otočila, takže jsme byli bokem k ní. Mezi dešti a vodě, opravdu nemohl říct, že Emily neměla na světle barevné plavky, ale jakmile byla obrátila bylo zřejmé, že má holé kozy. To bylo také docela zřejmé, že měla nohy kolem mě, a to nebude trvat raketový vědec, aby zjistili, co jiného se děje.

"Možná bych měl vás nechat o samotě?" řekla a zadívala se vrací zpět pryč.

"Ne, to je v pořádku. Můžete zůstat Jsme relaxaci!". Em řekl.

"Jsi si jistý?"

"Aha."

"Necítíš se trochu vystaven plaval nahý?" Zeptala se Mary.

"Moc ne. Je to docela vzrušující skutečnosti. Měl bys to zkusit!"

"Nejsem si jistý, že jsem mohl udělat." Řekla tiše.

"Neměl jsi nějaké potíže dostat nahý přede mnou včera v noci!" Řekla jsem rychle.

"To bylo něco jiného. Byl to jen ty a já."

"No, je to jen my." Emily řekl: "Pojďme se vrátit tam, kde se můžeme dotýkat dna." Řekla, že ukazuje na trochu odlehlé části zálivu u lodi. Začala hladit dozadu, táhl mě s sebou, a v procesu tvorby její prsa vyniknout nad vodou. Trvalo několik minut, než nám vrátit se tam, ale Mary se opožďuje snadno a zůstal s námi. "Tam se můžeme dotýkat dna." Em řekl konečně pustil mě s nohou vstát.

"To je trochu lepší. Jste si jisti, nikdo nemůže vidět?" Zeptala se http://afehpoo6alah.blog.com/2014/10/21/eroticka-seznamka-pro-kazdeho/ Mary a rozhlédl se.

"Ale jsem si jistý, že by někdo mohl, ale to je to, co dělá to vzrušující." Em řekl.

"Tím si nejsem tak jistý."

"Jak takhle, pokud vám pan Mike pomáhá z vaší obleku?" Em navrhl, že mi vzkaz.

"Já nevím. Možná." Řekla. "Udělal jsem si včera v noci." Ukončila, naklonil hlavu na stranu a trochu se otočila a zatlačil ji zpět proti mně. Netrvalo raketový vědec, aby zjistili, co chtěla. Rozvázal jsem horní řetězec a pak se natáhl mezi námi rozvázat zadní řetězec. Uklouzl jsem ruce kolem jejího těla a sevřel její pevná b cup prsa rukama, mačkání materiálu a její prsa pevně před posunutím materiál do jejího těla. Vlněnématrace jsem materiál a hodil ji na zádi lodi. Natáhl jsem se zpět kolem ní a zakryla prsa rukama, pevně stiskl její prsa několikrát před pohybující se ruce dost, aby se její bradavky mezi prsty. Jsem stiskl její bradavky, jak se rychle nadechl a pak jemně sténat A když tlačil zpátky víc do mě.

Pokračoval jsem masírovat prsa jen na chvíli, než jsem začal sledování ručních linky sem a tam po hrudi a břiše, pomalu pracovat svou cestu po jejím těle. Lehce se zachvěl, když jsem vsunul prst pod elastické její oblek dna a začal tlačit dolů, pomalu sledování přes její stydké kopci, když jsem pracoval na materiálu nižší.

Nakonec jsem běžel prsty po její oholené Pussy rty a nemohl jít dál dolů. Zabalil jsem ruku kolem pasu a zvedl ji výš, přináší celou její horní z vody, když jsem vklouzla dna mimo její nohy. Pomohla tahem do jejího těla, strečink ven do V před ní poté, co jsem měla své dna pryč. I hodil materiál na lodi s ostatními a pak spustil ji dolů do vody znovu. Cítil jsem její ruku jako první, nalezení mé tvrdé péro, jak jsem nemohl být těžké svlékání ženu, a pak ucítil měkkost její kundičky, když stiskl hlavu péro ke rtům.

"Ach ano," zasténala, když zavrtěla boky kolem, aby se mi do ní. Byla velmi těsné a my jsme byli trochu krátké mazání, ale ona byla stanovena, aby mi celou cestu v ní. Podíval jsem se na Em a přemýšlel, co si myslí o tom, ale ona se přestěhovala do mírně mělčí vody a zdálo se, že práce třela prsa jednou rukou, a já jsem podezření, že něco jiného s ostatními.

"Ach bože!" Řekla Mary nahlas, když se konečně narazila na celou délku mého hřídele. "Bůh to cítí tak sakra dobrý"

"Jsem rád, že souhlasíš." Zažertoval jsem.

"Drž hubu a do prdele!" ona napůl zavrčela.

"Dobře!" Řekl jsem, že několik kroků mělčí. Nastavit nohy na zem a sklonil ji přes, držel rukama, aby měla nějaký vliv. Začal jsem čerpání péro dovnitř a ven z její kundičky, přitáhl si ji zpátky ke mně s náručí.

Comment

Comment:

Tweet